Je bent hier : Contact  >  Vast team
zaterdag , november , 17 2018

Alle kanalen om ons te contacteren zijn goed: email, telefoon, gsm

Contactadressen van vaste medewerkers bij vzw Boeren op een Kruispunt

Je kan ons gerust bellen kantoornummer 09.330.67.43 of het gratis nummer 0800.99.138

Het is niet vreemd om te praten over wat je bezighoudt

Onze medewerkers maken graag een afspraak om naar jou te luisteren bij jou aan de keukentafel.
Je kan ons ook mailen: Sommige adviesvragers vinden het nog beter om zelf even hun verhaal op papier te zetten en mailen ons dit dan door via dit formulier.
We begrijpen dat de samenvatting van je levensverhaal nooit compleet is: het neerschrijven helpt je wel om een en ander op een rijtje te krijgen.
Zodra we bij je thuis aan de keukentafel zitten, kunnen we dan samen kijken naar de verschillende vragen en hun oplossingen.

Je kan de regionale adviseur rechtstreeks contacteren

Riccy Focke Directeur riccy@boerenopeenkruispunt.be 09.330.67.43
Liselot De Roo Adviseur liselot@boerenopeenkruispunt.be 0493.97.23.48
Martine Persyn Adviseur West-Vlaanderen martine@boerenopeenkruispunt.be 0485.15.91.05
Dirk Beeckman Adviseur Oost-Vlaanderen bdirk@boerenopeenkruispunt.be 0476.922.252.
Jos Decoster Adviseur Limburg & Vlaams Brabant jos@boerenopeenkruispunt.be 0474 74.62.07
Filip Deveux Adviseur Antwerpen filip@boerenopeenkruispunt.be 0472.42.52.32
Geert Storme Project Zot van 't Boeren geert@zotvantboeren.be 0499.91.43.53
Tijs Vanslambrouck Projectmedewerker tijs@boerenopeenkruispunt.be 09.330.67.43

Wij nemen de tijd om je te helpen: neem je zelf de tijd om geholpen te worden?

Top