Je bent hier : Contact  >  Vast team
woensdag , september , 18 2019

Alle kanalen om ons te contacteren zijn goed: email, telefoon, gsm

Contacteer een vaste medewerker

Je kan ons kantoor bellen op 09 330 67 43 of het gratis nummer 0800 99 138.

Het is niet vreemd om te praten over wat je bezighoudt

Onze medewerkers maken graag een afspraak om naar jou te luisteren bij jou aan de keukentafel.

Als je je verhaal liever op papier zet, kan dit doen op het aanmeldingsformulier. We nemen dan zelf contact met je op.

We begrijpen dat de samenvatting van je levensverhaal nooit compleet is: het neerschrijven helpt je wel om één en ander op een rijtje te krijgen.
Zodra we bij je thuis aan de keukentafel zitten, kunnen we dan samen kijken naar de verschillende vragen en hun oplossingen.

Je kan de adviseur uit jouw regio rechtstreeks contacteren

Riccy Focke Directeur riccy@boerenopeenkruispunt.be 0476 91 18 46
Liselot De Roo Adviseur liselot@boerenopeenkruispunt.be 0493 97 23 48
Martine Persyn Adviseur West-Vlaanderen martine@boerenopeenkruispunt.be 0485 15 91 05
Dirk Beeckman Adviseur Oost-Vlaanderen bdirk@boerenopeenkruispunt.be 0476 92 22 52
Jos Decoster Adviseur Limburg & Vlaams Brabant jos@boerenopeenkruispunt.be 0474 74 62 07
Filip Deveux Adviseur Antwerpen filip@boerenopeenkruispunt.be 0472 42 52 32
Tijs Vanslambrouck Administratie / DPO / tijs@boerenopeenkruispunt.be 09 330 67 43

Wij nemen de tijd om je te helpen: neem je zelf de tijd om geholpen te worden?

aanmelden homepage

Ik wens hulp

Vraag gratis ondersteuning door vzw Boeren op een Kruispunt:

Aanmeldformulier

Of bel gratis 0800 99 138

Een tuinbouwkerkhof

Top