Je bent hier : Dienstverlening  >  Doorstart  >  Sociale kaart  >  Adressen Sociale Centra
woensdag , november , 14 2018

Hulpverlening

4.Sociale centra

Sociaal Huis Website
Het adres of telefoonnummer van het sociaal huis in jouw gemeente, vind je in het telefoonboek of via het gemeentehuis. Zie Gouden Gids Rode Band p. 2­7.

Centrum voor Algemeen Welzijnswerk (caw) Website

Provincie Antwerpen
Onthaal CAW De Kempen

 

Onthaal Herentals

Onthaal Turnhout

Hofkwartier 23
2200 Herentals
tel014 21 08 08
onthaal@cawdekempen.be

OPENINGSUREN

Broedersstraat 4
2300 Turnhout
tel014 21 08 08
onthaal@cawdekempen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Mol

Onthaal Geel

Markt 62/1
2400 Mol
tel 014 21 08 08
onthaal@cawdekempen.be

Enkel op afspraak

Pastoor Van Neylenstraat 18
2440 Geel
tel 014 21 08 08
onthaal@cawdekempen.be

Enkel op afspraak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onthaal CAW Antwerpen

Onthaal Antwerpen 1

Onthaal Antwerpen 2

Vrijdagmarkt 11
2000 Antwerpen
tel03 232 16 19
onthaal@cawantwerpen.be

OPENINGSUREN

Lange Lozanastraat 200
2018 Antwerpen
tel03326 00 00
onthaal@cawantwerpen.be

OPENINGSUREN

 

Onthaal CAW Boom Mechelen Lier

Onthaal Mechelen

Onthaal Boom

Maurits Sabbestraat 119
2800 Mechelen
tel015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN

Colonel Silvertopstraat 15
2850 Boom
tel015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN

Onthaal Heist-op-den-Berg

Onthaal Willebroek

Oude Godstraat 40
2220 Heist-op-den-Berg
tel015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN

Pastorijstraat 1
2830 Willebroek
tel015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN

Onthaal Lier

 

Koepoortstraat 3
2500 Lier
tel015 695 695
onthaal@cawboommechelenlier.be

OPENINGSUREN

 

 

Provincie Vlaams-Brabant
Onthaal CAW Oost-Brabant

Onthaal Leuven

Onthaal Tienen

Redingenstraat 6
3000 Leuven
tel 016 21 01 01
onthaal@cawoostbrabant.be

OPENINGSUREN

Torsinplein 12
3300 Tienen
tel016 81 37 78
onthaal@cawoostbrabant.be

OPENINGSUREN

Onthaal Diest

Onthaal Aarschot

Michel Theysstraat 7
3290 Diest
tel013 33 52 47
onthaal@cawoostbrabant.be

OPENINGSUREN

Bekaflaan 31 A
3200 Aarschot
tel013 33 52 47
onthaal@cawoostbrabant.be

Enkel op afspraak

Onthaal Landen

 

Stationsstraat 29
3400 Landen
tel 016 81 37 78
onthaal@cawoostbrabant.be

Enkel op afspraak

 

 

Onthaal CAW Halle-Vilvoorde

Onthaal Asse

Onthaal Vilvoorde

Poverstraat 75 B48
1731 Asse
tel02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

OPENINGSUREN

Jean Baptiste Nowélei 33
1800 Vilvoorde
tel02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

OPENINGSUREN

Onthaal Halle

Onthaal Tervuren

Deken Michielsstraat 48
1500 Halle
tel02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

OPENINGSUREN

Kasteelstraat 5
3080 Tervuren
tel02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

OPENINGSUREN

Onthaal Lennik

Onthaal Merchtem

Frans van der Steenstraat 6
1750 Lennik
tel 02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be
Enkel op afspraak

Gasthuisstraat 17
1785 Merchtem
tel02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

Enkel op afspraak

Onthaal Dilbeek

Onthaal Meise (Wolvertem)

Itterbeeksestraat 210
1700 Dilbeek
tel02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

Enkel op afspraak

Godshuisstraat 33
1831 Meise (Wolvertem)
tel02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

OPENINGSUREN

Onthaal Sint-Pieters-Leeuw

 

Fabriekstraat 1
1601 Sint-Pieters-Leeuw (Ruisbroek)
tel02 613 17 00
onthaal@cawhallevilvoorde.be

Enkel op afspraak

 

 

Provincie Oost-Vlaanderen
Onthaal CAW Oost-Vlaanderen

Onthaal Gent

Onthaal Eeklo

Oude Houtlei 124
9000 Gent
tel09 265 04 00
onthaal.gent@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Zuidmoerstraat 136 - 1
9900 Eeklo
tel 09 377 39 39
onthaal.eeklo@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Wetteren

Onthaal Dendermonde

Molenstraat 9
9230 Wetteren
tel 09 330 05 38
onthaal.wetteren@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onze Lieve Vrouwkerkplein 30
9200 Dendermonde
tel 052 25 99 50
onthaal.dendermonde@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Sint-Niklaas

Onthaal Lokeren

Gasmeterstraat 81 B
9100 Sint-Niklaas
tel03 776 82 71
onthaal.sintniklaas@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Krekelstraat 9
9160 Lokeren
tel 03 777 58 20
onthaal.lokeren@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Onthaal Beveren

Onthaal Geraardsbergen

Gravendreef 15
9120 Beveren
tel03 777 58 20
onthaal.beveren@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Abdijstraat 2
9500 Geraardsbergen
tel 054 41 30 00
onthaal.geraardsbergen@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Aalst

Onthaal Oudenaarde

Gasthuisstraat 40
9300 Aalst
tel 053 78 35 35
onthaal.aalst@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Remparden 10
9700 Oudenaarde
tel 055 30 46 32
onthaal.oudenaarde@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Ninove

Onthaal Zottegem

Oude Kaai 44 (adres vanaf najaar 2014)
9400 Ninove
tel053 78 35 35
onthaal.ninove@cawoostvlaanderen.be

Enkel op afspraak

Grotenbergestraat 26
9620 Zottegem
tel 09 360 33 66
onthaal.zottegem@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Ronse

 

Oswald Ponettestraat 87
9600 Ronse
tel055 20 83 32
onthaal.ronse@cawoostvlaanderen.be

OPENINGSUREN

 

 

Provincie West-Vlaanderen
onthaal CAW Noord-West-Vlaanderen

Onthaal Brugge

Onthaal Oostende

Vlamingdam 36
8000 Brugge
tel 050 44 57 00
onthaal.brugge@cawnoordwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Hospitaalstraat 35
8400 Oostende
tel059 59 21 21
onthaal.oostende@cawnoordwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Torhout

Onthaal Blankenberge

’s Gravenwinkelstraat 20
8820 Torhout
tel050 21 25 22
onthaal.torhout@cawnoordwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

L. Nuytemanslaan 59
8370 Blankenberge
tel050 43 28 50
onthaal.blankenberge@cawnoordwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal CAW Centraal-West-Vlaanderen

Onthaal Roeselare

Onthaal Izegem

Iepersestraat 47
8800 Roeselare
tel051 22 59 44
onthaal@cawcentraalwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Krekelstraat 56
8870 Izegem
tel051 33 78 78
onthaal@cawcentraalwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Tielt

Onthaal Ieper

Kortrijkstraat 130
8700 Tielt
tel051 40 09 99
onthaal@cawcentraalwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Maloulaan 43
8900 Ieper
tel057 22 09 30
onthaal@cawcentraalwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Veurne

 

Peter Benoitlaan 58
8630 Veurne
tel 058 28 00 21
onthaal@cawcentraalwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

 

Onthaal CAW Zuid-West-Vlaanderen

Onthaal Kortrijk

Onthaal Menen

Voorstraat 53
8500 Kortrijk
tel056 53 21 51
onthaal.kortrijk@cawzuidwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Koningstraat 32
8930 Menen
tel056 51 44 13
onthaal.menen@cawzuidwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

Onthaal Waregem

 

Zuiderlaan 42
8790 Waregem
tel0490 11 77 99
onthaal.waregem@cawzuidwestvlaanderen.be

OPENINGSUREN

 

 

Brussels-Hoofdstedelijk Gewest
Onthaal CAW Brussel

Onthaal Brussel (centrum)

Onthaal Etterbeek

Grétrystraat 1
1000 Brussel
tel02 227 02 00
onthaal.centrum@cawbrussel.be

Triomflaan 32
1160 Oudergem
tel02 629 23 45
onthaal.etterbeek@cawbrussel.be

Onthaal Noordwijk

Onthaal Anderlecht

Antwerpselaan 34
1000 Brussel
tel 02 502 47 97
onthaal.noordwijk@cawbrussel.be

Aumalestraat 7
1070 Anderlecht
tel02 521 29 22
onthaal.anderlecht@cawbrussel.be

Onthaal Molenbeek

 

Mommaertstraat 22
1080 Sint-Jans-Molenbeek
tel 02 414 24 23
onthaal.molenbeek@cawbrussel.be

 

 

Centrum voor Geestelijke GezondheidsZorg
Roeselaere 8800, J. Lagaelaan 21, Tel. 051 25 99 30
Ieper 8900, , Diksmuidestraat 68, Tel. 057 21 99 86
Veurne 8630, Oude Beestenmarkt 6, Tel. 058 31 23 47
Diksmuide 8600, Kwadestraat 15, Tel. 051 51 05 44
Oostende 8400, Frère-Orbanstraat 143, Tel. 059 50 05 00
Brugge 8000, Langestraat 113, Tel. 050 34 24 24
Tielt 8700, Grote Huisstraat 55 bus 4, Tel. 056 23 00 22 Website
Eeklo 9900, Tieltsesteenweg 10, Tel. 09 377 18 61
Dendermonde 9200, Kon. Albertstraat 14
Deinze 9800, G. Martensstraat 40, Tel. 09 386 36 90


Telefonische hulpverleningTele-onthaal Website
Praten over levensmoeilijkheden, 24 uur op 24 uur...106

sos-nummers
Zie Gouden Gids Gele Band p. 3

Zelfmoordpreventie Website
Anoniem, 24 uur op 24 uur...Tel. 02 649 95 55

Kinder- en Jongerentelefoon Website
Bereikbaar van 16­20 uur...Tel. 078 15 14 13

Trefpunt bedrijven in nood
Tel. 016 24 20 50

Ingebouwde centra voor maatschappelijk werk van het ziekenfonds Website

Psychologen Website
Zie Gouden Gids rubriek nr. 5653

Kind en Gezin Website
Brussel 1060, Hallepoortlaan 27 Tel. 02 533 12 11
Brugge 8000, Koning Albert I-laan 122/3, Tel. 050 44 65 50
Gent 9000, Jubileumlaan 25 Tel. 09 265 71 71

Centrum voor LeerlingenBegeleiding (vroeger pms) Website
Zie Gouden Gids rubriek nr. 7310

Tip: Voor een uitgebreid overzicht van allerhande sociale centra verwijzen we naar de Gouden Gids rubriek nr. 7619 `sociale en maatschappelijke instellingen' en rubriek nr. 900 `gezondheidscentra en medische preventiediensten'.

 

 
Top